Sedací soupravy

Sedací soupravy

Víme, na čem si v obýváku nejlépe odpočinete

Na čem se nejlépe relaxuje po náročném dni v práci? Jednoznačně na kvalitní sedací soupravě, která navíc dobře vypadá a skvěle ladí se zbytkem obývacího pokoje. Přesně takové sedací soupravy si můžete vybrat i u nás: v nabídce máme rohové, do tvaru U či L i rozkládací sedačky od českých a slovenských výrobců.

Ať už si vyberete malou, velkou, luxusní nebo retro sedačku, vždy vám kromě jejího prodeje zajistíme i dopravu, montáž a servis za sympatickou cenu.

Úložný prostor

Není nadto, když sedací souprava plní i jiný účel – třeba když nabízí dostatečný úložný prostor pro deky, peřiny nebo třeba sezónní oblečení. Vyberte si z naší nabídky i vy některou ze sedacích souprav, do které bezpečně schováte vše, co potřebujete.

Rádi vám pomůžeme vybrat ideální sedačku s úložným prostorem

Rozkládací sedací soupravy

Z desítek našich sedacích souprav ve variantách 3-1-1 i 3-2-1 si můžete vybrat i řadu těch, které jsou rozkládací a poslouží jako praktické lůžko pro návštěvy. Některé sedačky navíc disponují i úložným prostorem, do kterého rovnou schováte polštář a peřinu – vše tak máte pohodlně po ruce.

Tvrdost matrace u rozkládací sedačky odpovídá tvrdosti celé soupravy

Luxusní čalouněný nábytek

Čalouněný nábytek v naší nabídce je tvořený pružinovou deskou a polyuretanovou výplní. Díky této kombinaci máte jistotu, že vám zvolená kožená trojsedačka i jiný nábytek poskytnou 100% komfort. Přijďte si k nám pohodlí na čalouněném nábytku sami vyzkoušet…

Použité Materiály - pružinova deska a polyuretan

Taburetky a křesla

Teprve s křeslem, konferenčním stolkem a taburety je sedací souprava kompletní. Vyberte si u nás křeslo přesně podle svých představ – ať už je ohýbané, masážní, pohupovací nebo se jedná o klasický “ušák”. Rádi vám poradíme, které se nejvíce hodí k vaší sedací soupravě a celkovému designu obýváku.

Přijďte si sami vyzkoušet, ve kterém křesle se vám bude sedět nejlíp...

Sedací soupravy od českého výrobce | SAGALL

Kvalitní české sedačky | Nábytek Vaculík

Sedačky od českého výrobce | TP Slaný

České sedací soupravy | OCELOT