Obývací stěny

Obývací stěny

Chcete mít obývací pokoj vyladěný k dokonalosti?

Rodina, přátelé i ostatní návštěvy, ty všechny u vás doma usadíte v obývacím pokoji. Abyste se v něm všichni cítili dobře, je důležité věnovat dostatek pozornosti výběru nábytku, a to především obývací stěně.

U nás si můžete vybrat ze široké nabídky obývacích stěn v moderním i třeba oblíbeném provensálském stylu od kvalitních českých a slovenských výrobců. U veškerého zboží vám za příznivou cenu zajistíme i dopravu, montáž a servis.

Obývací stěna ASOLE

BÍLÝ/DUB SONOMA

Moderní nábytková sestava kombinuje stylový dřevěný dekor s dokonale hladkými bílými plochami. Touto kombinací vzniká luxusní obývací stěna, které nechybí praktická závěsná skříňka i velké prostorné šuplíky. Čistý moderní design doplňují jednoduché tenké úchytky na skříňkách a šuplíku.

Barevné provedení: dub sonoma + bílá
Materiál: DTD fóliovaná, rozměry (ŠxVxH): 230x190x40 cm

Obývací stěna MAYHEM

Vysoký bílý lesk

Dvě závěsné skříňky, malá polička a prostorný televizní stolek. Tyhle kousky tvoří stylovou obývací stěnu Mayhem, která je svou dokonalou bílou čistotou ideální do moderního obývacího pokoje. Zamilujete si ji pro její jednoduchý design, který ji přímo předurčuje pro sladění se stylovými doplňky.

Rozměry (ŠxHxV): 200 x 42 x 90 cm.

Obývací stěna RUPOR

Bílá/černá

Laminátová obývací stěna (z dřevotřísky) v kombinaci černé a bílé je 100% sázkou na jistotu pro každý interiér. Obývací stěna Rupor se závěsnou skříní je tou správnou volbou ve chvíli, kdy hledáte stylový moderní nábytek v minimalistickém designu.

Materiál: DTD laminovaná
Rozměry (ŠxVxH): 225x175x37 / 42 cm.
2x vitrína o rozměru (ŠxVxH): 52×100 (102 s nožičkami) x34 cm
TV stolek (ŠxVxH): 150x32x42 cm
Police (ŠxVxH): 120x16x19 cm.

Komody českého výrobce | Nábytek Mikulík

JONY 1

JONY 3

SIGMA 3

Skříně českého výrobce | LERMO plus

DORA 1

DORA 2

DORA 3