Kuchyně

Kuchyně

Hledáte kvalitní nábytek do kuchyně?

Rohová, malá, rovná nebo sektorová. Ať už sháníte nábytek do jakékoliv kuchyně, vždy jsme připraveni vám nabídnout ten nejkvalitnější od českých a slovenských výrobců
a dodavatelů.

Prodejem kuchyní naše nabídka rozhodně nekončí – zajistíme pro vás i dopravu, montáž a následný servis kuchyňského nábytku, a to vše za příznivou cenu.

Kuchyňské linky

Každému se líbí jiný styl kuchyně, proto i v naší nabídce najdete širokou škálu kuchyňských linek. Nechybí hlavně laminátové (z dřevotřísky) kuchyně
v dekoru olše, buku, třešně či ořechu a řady dalších. Vybrat si můžete ze spousty dostupných rozměrů tu pravou kuchyňskou linku, která bude perfektně zapadat právě do vaší kuchyně.

v naší nabídce najdete nejen kompletní kuchyňské linky, ale i ty s možností dokoupení jednotlivých modulů.

Stoly

Jídelní stůl je jedním z nejdůležitějších míst v celém domě – často se u něj ke společnému obědu či večeři schází celá rodina a stůl tak tvoří srdce domova. Proto pro vás máme v nabídce celou řadu stolů z nejrůznějších materiálů i v řadě velikostí, ze kterých si každý vybere ten pravý.

  • Kulaté stoly
  • Oválné
  • Rovné
  • Rozkladací stoly

Ať už sháníte stůl tradiční, moderní nebo třeba
v oblíbeném designu “provensál”, vždy jej v naší nabídce najdete. Kromě toho nechybí ani celá řada velkých rozkládacích stolů pro chvíle, kdy se vás sejde více než obvykle.

Nabídka stolů na našem eshopu ZDE

Kuchyňské židle

Sebelepší jídlo nikdy nebude chutnat dokonale, pokud se při jeho konzumaci nebudete cítit dobře. A s tím souvisí i pořízení kvalitních židlí k jídelnímu stolu. Necháme na vás, jestli to budou židle celodřevěné, polstrované, plastové nebo s koženkou. Pokud si nechcete lámat hlavu s laděním designu stolu a jídelních židlí, můžete si rovnou vybrat některý z našich jídelních setů.

U nás najdete židle dřevěné, kovové, plastové i barové

Rohové a rovné trendové lavice od českého výrobce | IKTUS